„Laiškas Naujajai Vilniai“ – kūrybinio rašymo konkursas

Posted by

Pakviesti Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Naujosios Vilnios filialo – Naujosios Vilnios bibliotekos darbuotojų mūsų mokyklos gimnazistai dalyvavo kūrybinio rašymo konkurse ,,Laiškas Naujajai Vilniai“. Mokyklai atstovavo II a,b ir III a, b klasių mokiniai: Gabrielė Venciūtė, Albert Pukšta, Emil Zapolski, Evilija Suboč, Donat Jurevič, Katažyna Zaveriucha,Justyna Kašinska, Veslava Jermolavičiūtė. Mokiniai pasidalijo savo mintimis su ,,Žaros“ gimnazijos, ,,Laisvės“ gimnazijos, Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos mokiniais ir suteikė vieni kitiems daug malonių įspūdžių. Mūsų gimnazijos dešimtokai gavo apdovanojimą už istorinės atminties saugojimą, o vienuoliktokų komanda – už originalumą. Jiems atiteko ir specialus organizatorių prizas. Sveikiname visus ir kviečiame paskaityti linksmąjį vienuoliktokų laišką Naujosios Vilnios jaunimui.