VII nacionalinė studentų ir moksleivių konferencija, skirta rašytojos Ievos Simonaitytės metams paminėti

Posted by

VII nacionaline studentu ir moksleiviu konferencija (1)Mūsų gimnazijos mokiniai 2017 – 04 – 20 dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto organizuojamoje VII nacionalinėje studentų ir moksleivių konferencijoje, skirtoje rašytojos Ievos Simonaitytės metams paminėti. Emilija Mackel, parengusi pranešimą apie Mažosios Lietuvos gyvybę ir agoniją literatūroje, kartu su kitais pranešėjais atidarė konferenciją, o vėliau pranešimai buvo skaitomi įvairiose sekcijose. Daniel Ilkevič savitą požiūrį į Kudirkos satyras pristatė klasikinės ir šiuolaikinės literatūros sekcijoje. Konferencijoje visi dalyviai įsitikino, kad literatūros skaitymas ir nagrinėjimas gali tapti įtraukiančiu nuotykiu. Džiaugiamės, kad mūsų mokinių pranešimai sulaukė daug dėmesio ir puikaus įvertinimo. Daugiau skaitykite čia