II klasės gimnazistai Velykų viktorinoje „Easter Traditions“ Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijoje

Posted by

viktorina Easter Traditions (1)2017 m. kovo 31 d. mūsų II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Easter Traditions“ (Velykų tradicijos) Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijoje.

Viktorinoje dalyvavo trys komandos po penkis narius. Kiekviena komanda turėjo pristatyti savo mokyklą ir save. Mūsų komanda „Easter Bunnies“ sukūrė filmuką, kuriame pasistengė su humoru, pagarba savo gimnazijai parodyti, kiek populiarios yra Velykų tradicijos Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijoje. Po pristatymo mūsų mokiniai atliko viktorinos organizatorių sukurtas užduotis ir galėjo palyginti savo gebėjimus su kitų komandų gebėjimais. Visi buvo laimingi ir patenkinti. Ir kas dar? O, mes laimėjome II-ąja vietą…

Anglų kalbos mokytojai dėkoja Lukui Palkovskiui, kurio dėka buvo kūrybiškai sukurtas filmas, taip pat komandos kapitonui Danieliui Dunovskiui, Evaldui Zigmantavičiui, Dominikui Rudakui ir Danielai Magor – vienintelei merginai komandoje.  

https://www.youtube.com/watch?v=deAvqfapwAA&feature=youtu.be