Nauczyciele

kolektyvas 2011

Imię, Nazwisko Kwalifikacja Przedmiot
Andruszaniec Wanda Ekspert Jezyk polski i literatura, wychowawczyni klasy 7a 
Bagdonienė Dovilė Starszy nauczyciel  Język litewski i literatura
Bartosewicz Greta Nauczyciel Historia, wychowanie obywatelskie, wychowawczyni 5b klasy
Boguszko Zbigniew Nauczyciel Technologie
Borowa Jadwiga Starszy nauczyciel Historia, kierownik biblioteki
Brazewicz Teresa Starszy nauczyciel Kółko krajoznawcze, pracownik czytelni
Czajko Ksenia Nauczyciel Kółko taneczne
Čereškaitė Ieva Starszy nauczyciel Język litewski i literatura
Čereškienė Joana Metodyk Język litewski i literatura
Czetyrkowska Łucja Metodyk Pracownik czytelni, asystent nauczyciela
Disewicz Krystyna Starszy nauczyciel Język angielski
Dowejko Waldemar Starszy nauczyciel Geografia, forografia
Dowejko Wiesława Starszy nauczyciel

Matematyka / Administrator dziennika elektronicznego /  Zastępca dyrektora ds. nauczania

Dowgiało Julia  

Logopeda

Dunowska Julia Starszy nauczyciel

Edukacja przedszkolna

Dunowska Maria Ekspert

Nauczanie początkowe, wychowawczyni 2 klasy

Grycewicz Ewelina Starszy nauczyciel

Biologia, wychowawczyni 6a klasy

Gvazdaitytė Rita Starszy nauczyciel

Religia

Juchniewicz Helena Starszy nauczyciel

Historia / Dyrektor gimnazjum

Kaminskaitė Viktorija Rūta Nauczyciel Język litewski i literatura, wychowawczyni 5a klasy
Kierbiedź Wioleta Metodyk

Matematyka

Klimowicz Witalij Metodyk

Język rosyjski

Kobiak Zyta Starszy nauczyciel

Technologie

Kogarko Irena Ekspert

Nauczanie początkowe, wychowawczyni 1 klasy

Kogarko Oleg Starszy nauczyciel

Technologie informacyjne

Koszewska Regina Metodyk

Plastyka

Kovaliauskienė Czesława Starszy nauczyciel

Chemia, wychowawczyni Ib i IIIa klasy

Kożeniewska Tatjana Metodyk

Geografia

Mechovičius Paweł Nauczyciel

Technologie informacyjne

Naruševičienė Dangira Metodyk

Wychowanie fizyczne

Noreikienė Margarita Starszy nauczyciel

Wychowanie fizyczne

Nowicka Olga Metodyk

Język angielski

Palkowska Ewa Starszy nauczyciel

Etyka, pedagog socjalny

Paszuta Regina Metodyk

Język polski i literatura, wychowawczyni klas IVa i IVb

Pawluk Ina Nauczyciel

Urlop macierzyński

Pietrusewicz Marek Nauczyciel

Ekonomia i przedsiębiorczość / wychowawca Ia klasy / zastępca dyrektora ds. nauczania

Pukszta Jadwiga Starszy nauczyciel

Język litewski i literatura, wychowawczyni 6b klasy

Raczewska Jolanta Starszy nauczyciel

Nauczanie początkowe, wychowawczyni 4 klasy

Semenaitė Maria Nauczyciel

Kółko

Siniawska Nijola Starszy nauczyciel

Matematyka

Slavinskienė Renata Starszy nauczyciel

Język polski i literatura, wychowawczyni klas 8a i IIIb

Stankevičienė Virginija Nauczyciel Język litewski i literatura
Stankiewicz Paweł Ekspert

Fizyka, wychowawca klasy IIa

Stefanowicz Wioleta Nauczyciel

Język litewski i literatura

Stupienko Janina Starszy nauczyciel

Muzyka, wychowawczyni 7b klasy

Sventickienė Żaneta Metodyk

Język niemiecki

Szczygłowska Joanna Metodyk

Język polski i literatura, wychowawczyni klas 8b i IIb

Szałkowska Jolanta Starszy nauczyciel

Biologia, teatr

Szełkowski Waldemar Metodyk

Historia

Szturo-Borowa Eleonora Nauczyciel

Urlop macierzyński

Vincaitienė Bożena Starszy nauczyciel

Język angielski

Wołoncewicz Jadwiga Metodyk

Nauczanie początkowe, wychowawczyni 3 klasy

Żabiełowicz Wika Nauczyciel

Matematyka