Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Meninio skaitymo konkursas
Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo 9-12 kl. Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso pirmajame etape, kuris buvo organizuotas nuotoliniu būdu. Kiekvienas dalyvis
