Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
„Aš išvien su gamta“ 2014
Šią savaitę pasibaigė aplinkosauginio projekto “Mokinių ir pedagogų gamtamokslinės kompetencijos ugdymas” veiklos “Aš išvien su gamta” I-as etapas. Šiandien komisija
