kvn

LIK

Posted by

kvn2015-03-05 mūsų gimnazijoje įvyko pirmas Linksmųjų ir Išradingųjų Klubo žaidimas. Trys komandos iš 10a „Школьные Слоники“ ir 10b „Не в теме“ ir „Союз Самых Современных Ребят“ klasių įkvėptos rusų kalbos mokytojos Genoefos Paškevič , galėjo nustebinti žiūrovus ir humoro mėgėjus savo nepakartojamais pokštais, galimybe improvizuoti scenoje, kūrybiškumu ir ypač savo klasiokų-gerbėjų komanda, atėjusia palaikyti savo draugus. Teisėjų komandai, kurioje buvo direktorės pavaduotoja Viktorija Kuzmitovičiūtė, ir anglų kalbos mokytojai Kristina Disevič ir Vitalij Klimovič, teko atlikti nepaprastą darbą ir padiskutuoti prieš galutinio rezultato paskelbimą. Nors visos komandos buvo originalios ir savotiškai įdomios, pirmąja vietą laimėjo komanda „Союз Самых Современных Ребят“. Tikimės, kad mūsų gimnazijoje prasidėjo dar viena gera tradicija, kuri yra reikalinga mokiniams ir kuri prasitęs ateityje.