Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Konferencija „Visuomenės gamtamokslinės kompetencijos ugdymas“
Lapkričio 12 dieną Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijoje įvyko Vilniaus miesto aplinkosauginio švietimo konferenciją „Visuomenės gamtamokslinės kompetencijos ugdymas“. Konferencija buvo
