Talentų konkursas „Žvaigždžių alėja”

Sausio 18 d. mūsų gimnazijoje vyko talentų konkurso “Žvaigždžių alėja” mokyklinis etapas.

Dalyvius vertino komisija, kurią sudarė biologijos ir teatro mokytoja Jolanta Šalkovska ir mūsų mokyklos absolventai Inesa Pukšta ir Serafim Tomaševič. Žiuri kartu su gausia auditorija turėjo galimybę sužinoti, kokius talentus savyje slepia mūsų mokiniai, po to buvo paskelbti rezultatai.

Muzikos kategorijoje nugalėtojais tapo Olivia Maliutina iš Ib klasės ir “4 mergaičių grupė” (Evelina Racevič, Patrycija Glazko, Kamila Butkevič, Agneška Sidorovič).

Meninėje kategorijoje žiuri aukščiausią įvertinimą skyrė Evai Gerasim iš 5a klasės.

Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams už palaikymą, vertinimo komisijai už teisingą vertinimą, dalyviams už drąsą parodyti savo talentus, o nugalėtojų laukia finalas, kuris vyks sausio 26 d. Adomo Mickevičiaus licėjuje.