Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Ant žodžio sparnų“

„Ir visada turėk sparnus, kuriais galėtum grįžti į namus…“  Šiais nuostabiais žodžiais lapkričio 21 d. mūsų gimnazijoje prasidėjo 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“ I etapas. Konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokyti (-s) išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką.

Po pirminės atrankos kiekvienoje klasėje į mokyklinį I-ąjį konkurso etapą pateko 24 geriausi skaitovai. Nuskambėjo daug nuostabių, šiltų ir gražių žodžių apie vaikų pasaulį, svajones, rūpesčius. Komisija įvertino mokinių deklamavimą ir išrinko nugalėtojus.

1-2 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo 1 kl. mokinė Barbara Šturo, kuri deklamavo J. Marcinkevičiaus eilėraštį „Mokyklos sode” (mok. Alina Valiučko), II vieta skirta 2 kl. mokinei Manuelai Milevskai (mok. Violeta Stefanovič), III vieta skirta 1 kl. mokinei Katažinai Fiodorovai (mok. Violeta Stefanovič), 

3-4 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo 4 kl. mokinys Daniel Soltan, kuris deklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Juokiasi puodas“ (mok. Violeta Stefanovič), II vieta skirta 3 kl. mokiniui Ernestui Ravdo (mok. Alina Valiučko) ir 4 kl. mokinei Majai Dunovskai (mok. Alina Valiučko),  III vieta skirta 3 kl. mokinei Kamilai Gerasim (mok. Alina Valiučko) ir 4 kl. mokinei Emai Katcyn (mok. Alina Valiučko).

Visi konkurso dalyviai gavo  padėkas, o nugalėtojai – diplomus ir dovanas. Dėkojame visiems dalyvavusiems, sveikiname Barbarą Šturo ir Danielių Soltan, kurie atstovaus mūsų gimnazijai konkurso II-ajame etape. Linkime  sėkmės!