Didžiuojamės mūsų mokiniu!

Sausio 9–22 dienomis Lozanoje (Šveicarija) vyko trečiosios jaunimo žiemos olimpinės žaidynės. Pirmą kartą olimpinėse žaidynėse buvo žaidžiamas 3×3 ledo ritulio turnyras. Lietuvai atstovavo 3 ledo ritulininkai, kurie išlaikė visus testus ir atitiko aukštus Tarptautinio olimpinio komiteto keliamus reikalavimus. Vienas jų – Arturas Seniut, mūsų gimnazijos moksleivis (G1b klasė).

3 vietos laimėtojus nulėmė įvartis paskutinę sekundę. Arturas su savo komanda iškovojo 3 vietą!

Tai yra pirmasis istorijoje Lietuvos žiemos jaunimo olimpinių žaidynių medalis ir mes didžiuojamės, kad šį medalį iškovojo mūsų gimnazijos moksleivis Arturas!

“Nuostabu. Visada turėjau svajonę laimėti olimpinį medalį “, – iškart po mačo, laimėto rezultatu 6:5, savo mintimis dalijosi Arturas.

Sveikiname Arturą su olimpinę bronzą ir linkime daugiau medalių kitose olimpinėse žaidynėse!