J. I. Kraševskio gimnazijos mokinių dalyvavimas Grigiškių gimnazijoje vykusioje Vilniaus miesto mokinių viktorinoje „Vardan tos Lietuvos“

Posted by

Viktorina skirta kovo 11 JIK Grigiskes (1)Kovo 9 dieną šeši mūsų gimnazijos moksleiviai: Damian Lukatijevski 7 kl., Kamilia Stanilko 7 kl.,  Agnė Petrikaitė 6b, Natalija Rutkovska 6b, Sylvija Syrnicka 5b ir Nikita Tripuckij 5a kartu su mokytoja Jūrate Ratautiene vyko į Grigiškių gimnaziją, kur vyko Vilniaus miesto mokinių viktorina  „Vardan tos Lietuvos“, skirta Kovo 11 – ajai.

Viktorinoje dalyvavo įvairių Vilniaus miesto mokyklų moksleiviai, kurie atliko istorijos, matematikos, lietuvių kalbos užduotis, kūrė eiles tėvynės Lietuvos tematika, dainavo lietuviškas dainas, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, o kartu turėjo progą susipažinti su Grigiškėmis. 

Mūsų gimnazijos moksleiviai pademonstravo puikias lietuvių kalbos, matematikos ir Lietuvos istorijos žinias, pasirodė kaip puikūs poetai ir savo šalies patriotai.