Projekto "Skaitymo valandos" finišas

Posted by

Kaip ir praėjusiais, taip ir šiais metais mūsų gimnazija įsijungė į Rašytojų sąjungos organizuotą projektą ,,Skaitymų valandos“.  Gimnazijoje lankėsi  ir su mokiniais apie literatūrą kalbėjosi Nacionalinės premijos laureatas, poetas Aidas Marčėnas ir rašytoja Gintarė Adomaitytė.  2015–12-09  keletas mūsų mokyklos mokinių – Emilija Mackel (GIIIb), Daniel Ilkevič  (GIIIa), Tomaš Butkevič  (GIVa) –  su mokytoja Jolanta Zagurskiene vyko į Rašytojų sąjungą, baigiamąjį projekto ,,Skaitymo valandos“  konkursą, kuriame deklamavo lietuvių poetų eiles.  Sveikiname Emiliją Mackel ir Danielių Ilkevič, tapusius projekto ,,Skaitymo valandos“ laureatais, apdovanotais diplomais ir piniginiais prizais. Visiems mūsų gimnazijos mokiniams linkime atrasti skaitymo džiaugsmą!