Susitikimas su Nacionalinės premijos laureatu, poetu Aidu Marčėnu

Posted by

Spalio 23 d. mūsų gimnazijos G3 – G4 klasių moksleiviai turėjo unikalią galimybę dalyvauti susitikime su Nacionalinės premijos laureatu, poetu Aidu Marčėnu. Lietuvos rašytojų sąjunga jau ne pirmus metus  vykdo projektą ,,Skaitymų valandos” ir padeda kūrėjams ir mokiniams pažinti vieni kitus. Poetas Aidas Marčėnas papasakojo apie savo kilmę, kūrybos pradžią,  gyvenimo metus, praleistus Naujojoje Vilnioje, nuolatinį dialogą su kitais kūrėjais, atskleidė paslaptį, kaip poetai jaučiasi šiuolaikiniame pasaulyje ir  kuo ypatingos poetų mirtys.

Susitikimo dalyvius džiugino paties poeto įtaigiai skaitomos eilės. Taip pat skambėjo ir mūsų gimnazijos mokinių deklamuojami V.Šimborskos, lietuvių literatūros klasikų bei  Aido Marčėno eilėraščiai. Tikimės, kad šis susitikimas įkvėps visus  jo dalyvius skaityti ir mąstyti.