Aš – pasakos herojus

Posted by

Š.m. spalio 2 d. mūsų mokyklos mokinys Daniel Ilkevič dalyvavo leidyklos  „Kronta“ ir knygyno „Faber Fortunae“  moksleivių kūrybos konkurse

„Aš – pasakos herojus“

Konkursas vyko dviejose amžiaus grupėse: 5–8 kl. ir 9–12 kl. Geriausių darbų autoriai rugsėjo mėnesį buvo asmeniškai informuoti ir pakviesti į įdomiausių darbų skaitymo vakarą. Jo metu vaikai patys skaitė savo kūrinėlius. Mūsų mokyklos mokinys Daniel Ilkevič ne tik skaitė savo kūrybos pasaką „Mano širdies stebuklingas balsas“, bet ir griežė savo mylimu smuikeliu. Kūrinėlius vertino kompetentinga komisija : rašytojos Ramutė Skučaitė bei Vakarė Aleksandravičiūtė, dailininkas Paulius Juodišius.

  Danieliui vertinimo komisija skyrė III -ąją vietą, jis  buvo apdovanotas diplomu bei knygomis, taip pat leidyklos „Kronta“ direktorė jam skyrė specialų prizą už kūrybiškumą. Mokinį konkurse paskatino dalyvauti lietuvių kalbos mokytoja Rasa Grybauskienė bei padėjo pasiruošti baigiamajam darbų skaitymo vakarui.