Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas
Lapkričio 20 dieną 33 gimnazijos 8, G1, G2 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro organizuotame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse.
