Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
„Labyrinthus“ žaidimai tamsoje
IIb klasės mokiniai kartu su auklėtoja Jadvyga Pukšta dalyvavo netradicinėje edukacijoje „Labyrinthus žaidimai tamsoje“. Žaidimai vyko specialiai įrengtame tamsos labirinte
