Birželio 12 d., iškart po oficialios mokslo metų pabaigos, 6a, 7a ir 7b klasių mokiniai kartu su auklėtojomis Božena Vincaitiene,
Pamokos ant kalėdinio Rotušės ledo
Gruodžio 18 d. Ia klasės mokiniai su auklėtoja Dangira Naruševičiene apsilankė šventiškai spindinčiame kalėdiniame Vilniuje, kur tvyrojo ypatinga žiemos nuotaika.
