12 czerwca, tuż po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, uczniowie klas 6a, 7a i 7b wraz z wychowawczyniami Bożeną Vincaitienė, Renatą
Wykład na temat radzenia sobie ze stresem przedegzaminacyjnym
Dziś nasze gimnazjum odwiedziła psycholog medyczny Jūratė Girdziušaitė. Przeprowadziła wykład dla klas gimnazjalnych na temat radzenia sobie ze stresem przed
