12 czerwca, tuż po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, uczniowie klas 6a, 7a i 7b wraz z wychowawczyniami Bożeną Vincaitienė, Renatą
Kontynuacja międzynarodowego projektu z fizyki i astronomii „POLAR STAR” (Gwiazda polarna)
Uczniowie klas gimnazjalnych naszego gimnazjum z powodzeniem będą kontynuować udział w międzynarodowym projekcie „POLAR STAR”. https://www.youtube.com/watch?v=mJ41NK-S_jU Nasze gimnazjum zostało wybrane
