Grupy metodyczne

W naszym gimnazjum działa 8 grup metodycznych

1. Grupa metodyczna nauczycieli nauczania początkowego

Nauczyciele nauczania początkowego:

Maria Dunowska –  nauczyciel ekspert, przewodnicząca grupy metodycznej

Jadwiga Wołoncewicz – nauczyciel metodyk

Jolanta Raczewska – starszy nauczyciel

Irena Kogarko – nauczyciel metodyk

Inna Pawluk – nauczyciel (urlop macierzyński)

Julia Dunowska – starszy nauczyciel edukacji przedszkolnej

Plan działalności grupy metodycznej nauczania początkowego w roku szkolnym 2018-2019

Plan działalności grupy metodycznej nauczania początkowego w roku szkolnym 2017-2018

2. Grupa metodyczna nauczycieli języka litewskiego

Nauczyciele języka litewskiego:

Sigita Malmyga  – nauczyciel języka litewskiego, przewodnicząca grupy metodycznej

Ieva Čereškaitė – nauczyciel języka litewskiego, sekretarz grupy metodycznej

Joana Čereškienė  – nauczyciel metodyk języka litewskiego

Jadwiga Pukszta – starszy nauczyciel języka litewskiego

Dovilė Bagdonienė – nauczyciel języka litewskiego

Viktorija Rūta Kaminskaitė – nauczyciel języka litewskiego

Wioleta Stefanowicz – nauczyciel języka litewskiego

 

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli języka litewskiego w roku szkolnym 2018-2019

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli języka litewskiego w roku szkolnym 2017-2018

Przydatne linki:

https://smp2014lt.ugdome.lt/9-10

https://smp2014lt.ugdome.lt/11-12 

http://www.ugdome.lt/kompetencijos5-8/pagrindinis/filmuota-medziaga/ 

https://www.emokykla.lt/ 

https://pradinukas.jimdo.com/ 

3. Grupa metodyczna nauczycieli języka polskiego

Nauczyciele języka polskiego:

Wanda Andruszaniec – nauczyciel ekspert języka polskiego, przewodnicząca grupy metodycznej

Joanna Szczygłowska – nauczyciel metodyk języka polskiego, sekretarz grupy metodycznej

Regina Paszuta – nauczyciel metodyk języka polskiego

Renata Slavinskienė – starszy nauczyciel języka polskiego

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli języka polskiego w roku szkolnym 2018-2019

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli języka polskiego w roku szkolnym 2017-2018 

4. Grupa metodyczna nauczycieli języków obcych

Nauczyciele języków obcych:

Witalij Klimowicz – nauczyciel metodyk języka angielskiego, przewodniczący grupy metodycznej

Olga Nowicka – nauczyciel metodyk języka angielskiego

Bożena Vincaitienė – starszy nauczyciel języka angielskiego

Krystyna Disewicz – starszy nauczyciel języka angielskiego

Genoefa Paszkiewicz – starszy nauczyciel języka rosyjskiego

Žaneta Sventickienė – nauczyciel metodyk języka niemieckiego

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli języków obcych w roku szkolnym 2018-2019

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli języków obcych w roku szkolnym 2017-2018 

5. Grupa metodyczna nauczycieli nauk ścisłych i przyrodniczych

Nauczyciele nauk ścisłych i przyrodniczych:

Paweł Stankiewicz– nauczyciel ekspert fizyki, przewodniczący grupy metodycznej

Wiesława Dowejko – starszy nauczyciel matmatyki, zastępca dyrektora ds. nauczania

Wioleta Kierbiedź – nauczyciel metodyk matematyki

Nijolė Siniawska – starszy nauczyciel matematyki

Wika Żabiełowicz – nauczyciel matematyki

Česlava Kovaliauskienė – starszy nauczyciel chemii

Jolanta Szałkowska– starszy nauczyciel biologii

Ewelina Grycewicz– starszy nauczyciel biologii

Paweł Mechovičius – nauczyciel technologii informacyjnych

Oleg Kogarko – starszy nauczyciel technologii informacyjnych

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli nauk ścisłych i przyrodniczych w roku szkolnym 2018-2019

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli nauk ścisłych i przyrodniczych w roku szkolnym 2017-2018 

6. Grupa metodyczna nauczycieli nauk społecznych i wychowania moralnego

Nauczyciele nauk społecznych i wychowania moralnego:

Helena Juchniewicz – starszy nauczyciel historii, dyrektor gimnazjum

Waldemar Szełkowski – nauczyciel metodyk historii

Jadwiga Borowa – starszy nauczyciel historii

Greta Bartosewicz – nauczyciel historii

Waldemar Dowejko – starszy nauczyciel geografii

Tatjana Kożeniewska – nauczyciel metodyk geografii

Rita Gvazdaitytė – starszy nauczyciel historii

Ewa Palkowska – starszy nauczyciel etyki

Marek Pietrusewicz – nauczyciel ekonomii i przedsiębiorczości, zastępca dyrektora ds. nauczania

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli nauk społecznych i wychowania moralnego w roku szkolnym 2018-2019

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli nauk społecznych i wychowania moralnego w roku szkolnym 2017-2018 

7. Grupa metodyczna nauczycieli sztuk pięknych i technologii

Nauczyciele sztuk pięknych i technologii:

Zyta Kobiak – starszy nauczyciel technologii, przewodnicząca grupy metodycznej

Waldemar Dowejko– nauczyciel fotografii

Zbigniew Boguszko – tnauczyciel technologii

Regina Koszewska – nauczyciel metodyk plastyki

Janina Stupienko – starszy nauczyciel muzyki

Plan działalności grupy metodycznej sztuk pięknych i technologii w roku szkolnym 2018-2019

Plan działalności grupy metodycznej sztuk pięknych i technologii w roku szkolnym 2017-2018 

8. Grupa metodyczna nauczycieli wychowania fizycznego

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Dangira Naruševičienė – starszy nauczyciel, przewodnicząca grupy metodycznej

Oleg Łukacijewski – starszy nauczyciel

Margarita Noreikienė – starszy nauczyciel

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli wychowania fizycznego w roku szkolnym 2018-2019

Plan działalności grupy metodycznej nauczycieli wychowania fizycznego w roku szkolnym 2017-2018