12 czerwca, tuż po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, uczniowie klas 6a, 7a i 7b wraz z wychowawczyniami Bożeną Vincaitienė, Renatą
Spektakl „Zemsta” wg Aleksandra Fredry w Białostockim Teatrze Lalek
W sobotę, 21 października, uczniowie klas 7a, 7b i 8b wraz z polonistkami Renatą Slavinskienė i Joanną Szczygłowską oraz wychowawczyniami
