12 czerwca, tuż po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, uczniowie klas 6a, 7a i 7b wraz z wychowawczyniami Bożeną Vincaitienė, Renatą
Edukacyjno-integracyjny wyjazd nauczycieli
9 października grupa nauczycieli naszego gimnazjum udała się na wyjazd edulacyjno-integracyjny po regionie dzukijskim. Wycieczkę poznawczą rozpoczęto w Mereczu, jednym
