Uczennice naszego gimnazjum: Kornelia Semenaitė (kl.7a), Ewa Stefanowicz (kl.8b), Gabriela Wierszyło (kl.IIIa), Gabriela Jarmołkowicz (kl.IIIb) pod opieką nauczycielki Olgi Nowickiej
Uczennice naszego gimnazjum: Kornelia Semenaitė (kl.7a), Ewa Stefanowicz (kl.8b), Gabriela Wierszyło (kl.IIIa), Gabriela Jarmołkowicz (kl.IIIb) pod opieką nauczycielki Olgi Nowickiej
15 maja uczniowie klasy 1 pod kierownictwem pani Ireny Kogarko wybrali się na wyjątkową wycieczkę do pięknego i bogatego sadu