12 czerwca, tuż po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, uczniowie klas 6a, 7a i 7b wraz z wychowawczyniami Bożeną Vincaitienė, Renatą
Udział w XVI edycji akcji “Światełko pamięci dla Rossy i Bernardynów”
16 października klasa IIb wzięła udział w XVI edycji akcji “Światełko pamięci dla Rossy i Bernardynów”, organizowanej przez Społeczny Komitet
