12 czerwca, tuż po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, uczniowie klas 6a, 7a i 7b wraz z wychowawczyniami Bożeną Vincaitienė, Renatą
Wiosenne Hiacynty – klasowa akcja na powitanie wiosny i Dnia Kobiet
“Wiosna! Wiosna! Wieść radosna Z ciepłym tchnieniem wiatrów płynie, I sasanki Już na wianki Rozwinęły się dziewczynie. Wstań skowronku! W złotym słonku Wykąp
